O mne

Vitajte..

na mojej stránke! Ak ma poznáte a chcete kontaktovať, tak si vyberte z jednu možností dole. ? Ak ma však ešte nepoznáte tak zopár slov o mne a tomto Blogu..

Volám sa Alena Boldižárová a som Košičanka. Vzťah ku kozmetike a celkovo k líčeniu som mala celý život, avšak najväčšiu chuť rozvíjať toto remeslo som objavila až nedávno, a to aj vďaka tomu, že sa považujem za človeka kreatívneho. Vždy ma priťahovali práce, kde nie je núdza o množstvo variácií, farieb a hlavne kreatívneho realizovania, čo líčenie bezpochyby je. ? Rada pracujem s ľudmi a milujem ten pocit, keď sa mi pod rukami mení krásna žienka, na inú, pútavejšiu, pripravenú na svoju príležitosť, či na svoj deň „D“. ?

 

 

 

 

 

 

Samozrejme ma baví líčenie na svadbu, alebo líčenie na ples, ale rada sa realizujem aj pri foto makeupe, kde môže byť líčenie naživo výrazné, aby bolo na foto tak akurát. ? Spolupracujem s fotografmi, ktorý sú majstrami svojho remesla, ale rada si „modelku“ nafotím aj ja, a tak získa nielen pekný make-up, ale aj napríklad novú profilovku? ?

Bea.r photography
Foto: Alena Bodližár

 

 

 

 

 

 

 

Ako každý maniak neustále kupujem novú (luxuxnú, no i dostupnú) kozmetiku, nielen dekoratívnu, ale aj skincare a aj keď jej mám viac než potrebujem na seba či klientov, tým že sledujem trendy väčšinou neodolám (veď to poznáte), no dobrá správa je, že práve Vy získavate recenzie, porovnania, články! ?

   

 

 

 

 

 

Absolvované kurzy a školenia:

  • KURZ LÍČENIA (Beauty by Adela)
  • KURZ FALSE LASH (Anitt Billingham)
  • VIZÁŽISTICKÝ KURZ MUA PRO BASIC INTENSE (Boris Bordács) certified
False lash u Anitt Billingham
Kurz líčenia BeautyByAdela
Kurz u Boris Bordács

 

 

 

 

 

 

 

Ak navštívite Košice,  či potrebujete pomôcť s make-upom, neváhajte ma kontaktovať mailom, či SMS. ?