Blog

Miešanie make-upov? Why “YES”!

Táák zopár slov o Vami vybranej téme ?‍? MIEŠANIE MAKE-UPOV.

Asi sa Vám už stalo, že makeup, ktorý ste používali roky zrazu prestal vyzerať na pleti tak pekne.
Jednou z možností je, že sa Vaša pleť zmenila (je suchšia/flakatejšia/mdlá) a preto jej už daný makeup až tak veľmi nepristane (Napr. staršia pleť stráca žiarivosť, čo je aj môj problém).

Ako asi väčšina z Vás aj ja som podľahla mánií, ktorú nájdete za výhodný peniaz v drogérkach, a to  – ✔Catrice Liquid Camuflage. Ďalej z čírej zvedavosti som objednala priam „tetovanie-krycí“ makeup ✔L.A.Colors Truly Matte, a pre klientky som rovno zaobstarala ✔HUD-u. Všetky svoju kryciu úlohu perfektne plnia, jediné rozdiely sú vo výslednom finish-i a samozrejme výdrži. Tieto makeupy mali akoby zamatový (HUDA) až matujúci efekt (L.A, Catrice), čo určite bodne mastiacej sa, či aknóznej pleti.

Čo ak však máte suchšiu pleť s nejakými nedokonalosťami, či fľakmi, a teda chcete nielen prekryť, ale aj vyživovať a prežiariť? ? Na základe vypočutia nejednej recenzie som vyskúšala ✔ Borjois Healthy Mix, (dostať už najnovšie aj v drogérkach!) ktorý plní, čo sľubuje – žiarivejšia vizuálne zdravšia pleť. ? Avšak s krycím efektom aj výdržou to bolo horšie.

Skúsila som teda zmiešať (na ruke/pliešku) 1 „dávku“ z pumpičky HEALTY MIX s jedným z korekčných makeupov (Catrice Liquid Camuflage/L.A. Colors/HUDA) a voilá ? – perfektný efekt, aký moja pleť potrebuje. Tam, kde to bolo potrebné som naniesla prevahu korekčného makeupu a zvyšok tváre dotiahla rovnomerným mixom 50:50.

U mňa spokojnosť a určite odporúčam aj Vám nezahadzovať nevyhovujúce makeupy, no dať im ešte šancu aj takýmto ? mixom.
Ak sa Vám moje recenzie / postrehy páčia, neváhajte ma podporiť sledovaním na Instagrame, alebo Facebooku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *